Etkinlik Haberleri

13 Mayıs 2017

Rafting Turu Yapıldı

GTÜMED ve Genç GTÜMED olarak 13 Mayıs'ta Düzce Melen Çayı'nda Rafting ve Şelale Yürüyüşü yaparak güzel bir haftasonu geçirdik.

Devamı

26 Nisan 2017

"Altium Designer” Kursu Sona Erdi

Öğrencilerimizin daha donanımlı olarak mezun olmalarını amaçlayan “Temel Mesleki Eğitimler” Projemizin ilki, Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunlarımızdan Engin Subaşı'nın vermiş olduğu ve 3 hafta süren temel Altium Designer kursu ile tamamlandı.

Devamı

26 Nisan 2017

“1 Mezun 1 Hikaye” Projesi Emre Korkmaz ile Başladı

Mezunlarımızın yıllar sonra üniversitelerine dönerek bir zamanlar kendilerinin oturduğu sıralarda oturan öğrenciler ile samimi bir ortamda bir araya geldiği, "1 Mezun 1 Hikaye" projemizin ilk konuğu, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 2012 Mezunu Emre Korkmaz oldu.

Devamı

03 Nisan 2017

Staj Bulma Etkinliği Sona Erdi

Genç GTÜMED Öğrenci Topluluğu ile birlikte düzenlediğimiz öğrencilerimize staj imkânı sağlama etkinliği, stajyer alacak firmaların tanıtımı ve aranan niteliklerin açıklanmasının ardından öğrencilerimizin özgeçmişlerini tarafımıza iletmeleri ile son buldu. Toplam 30 firmanın 58 stajyer kabul edeceği bu süreçte, 207 öğrenci başvuru yaptı.

Devamı

08 Mart 2017

Genç GTÜMED Öğrenci Topluluğu Kuruluyor

Gebze Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği (GTÜMED), üniversitemiz öğrencileriyle olan iletişimini ve etkinliklerini daha da kuvvetlendirmek için Genç GTÜMED Öğrenci Topluluğu’nu kurma kararı aldı.

Devamı

2 Ekim 2016

GTÜ Mezunları Buluştu

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Mezunlar Derneği (GTÜMED) tarafından organize edilen Mezunlar Buluşması, GTÜ Kampüsünde bulunan Gölet Park’ta yapıldı.

Devamı

21 Ocak 2016

Mezunlar Söyleşisi Düzenlendi

21 Ocak 2016 tarihinde kurulan Gebze Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin ilk etkinliği olan “Mezunlar Söyleşisi”, GTÜ İşletme Konferans Salonu’nda yapıldı.

Devamı