Neden Üye Olmalıyım?

GTÜMED, mezunlarımız arasındaki bağların devam etmesini ve mezunlarımızın Üniversitemize hissettiği aidiyet duygusunu daha da kuvvetlendirmek için etkinlikler düzenlemektedir.

Bununla beraber GTÜMED, mezunlarımızla öğrencilerimiz arasında bir köprü olarak mezunlarımızın iş hayatındaki tecrübelerini öğrencilerimize aktarmak için pek çok proje geliştirmektedir.

MEZUNKART

MezunKart, mezunlarımızın üniversite imkânlarından yararlanmalarını devam ettirmelerini sağlayan üyelerimize özel bir karttır. Bu karta sahip olan mezunlarımız, kartlarını okutarak yerleşkemize rahatça giriş çıkış yapabilecek ve spor tesislerinden indirimli olarak faydalanabilecektir.

Ayrıca MezunKart sahipleri, Gebze Teknik Üniversitesi’nin yapmış olduğu kurumsal indirim anlaşmalarından da faydalanabileceklerdir.

MezunKart sahibi üyelerimiz, gtu.edu.tr uzantılı e-posta adreslerini kullanmaya devam edebilecek ve kütüphane hizmetlerinden faydalanabilecektir.

TEKNOVASYON

Üniversitemizdeki bilimsel, teknolojik ve sosyal gelişmeleri aktardığı kadar dünyadaki ve ülkemizdeki teknoloji haberlerini de içeren Teknovasyon dergisi GTÜMED’in bir yayını olarak çıkmaya devam ediyor. Yılda 4 sayı olarak okuyucuları ile buluşan Teknovasyon dergisi, üyelerimize ücretsiz gönderilmektedir. Mezunlarımızın iş ve sosyal hayattaki başarıları da dergilerimizde yer bulacaktır.

NESİLDEN NESİLE

GTÜMED üyeleri, Gebze Teknik Üniversitesi’nde eğitim hayatlarına devam eden öğrencilere burs, staj imkânı sağlayarak, kendilerinden sonra gelecek nesillerin, daha iyi şartlarda eğitim hayatlarına devam edebilmelerine katkıda bulunabileceklerdir.

Ayrıca üyelerimiz GTÜMED projelerine katkıda bulunarak, iş hayatlarındaki tecrübe ve imkânlarını, yeni mezunlarımızın iş bulma ve kariyer planlamalarına yardım etmede kullanabileceklerdir.