Projeler

Mezunlar Buluşması

Her yıl düzenlenen Mezunlar Buluşması ile bütün mezunlarımızın bir araya gelebileceği bir şenlik ortamı oluşturuluyor. Bu kapsamda mezunlarımızın aileleri ile birlikte güzel zaman geçirebilmeleri için mangal partisi, bisiklet turu, çocuk eğlence parkuru ve spor aktiviteleri gibi pek çok etkinlik düzenleniyor. Ayrıca mezunlarımız üniversite arkadaşlarıyla yıllar sonra bir araya gelerek hasret giderme fırsatı yakalıyor.

1Mezun 1Hikaye

Mezunlarımızın yıllar sonra üniversitelerine dönerek bir zamanlar kendilerinin oturduğu sıralarda oturan öğrenciler ile samimi bir ortamda bir araya geldiği, hem üniversite yıllarındaki anılarını paylaşabildikleri hem de mezun olduktan sonra iş hayatında ve sosyal hayatta edinmiş oldukları tecrübeyi aktarabildikleri dar kapsamlı bir muhabbet ortamıdır. Böylelikle öğrencilerimiz, geniş katılımlı etkinliklerde gerçekleşmesi daha zor olan birebir sohbet etme imkânını bulabilmektedir. 1Mezun 1Hikaye etkinliği, sene boyunca sık aralıklarla düzenlenmektedir.

Mezunlar Söyleşisi

Her yıl düzenlenen "Mezunlar Söyleşisi" ile mezunlarımız ve öğrencilerimiz bir araya geliyor. Mezunlarımız, iş hayatlarında edinmiş oldukları tecrübelerini öğrencilerimiz ile paylaşarak, mezun adaylarımızın kariyer hedeflerini planlamalarına yol gösterici oluyor.